Românii sună mobilizarea și anunță o nouă manifestație: oamenii ies în stradă pe 26 martie, de ziua lui Călin Georgescu

Românii sună mobilizarea și anunță o nouă manifestație: oamenii ies în stradă pe 26 martie, de ziua lui Călin Georgescu
Mobilizare impresionantă pe rețelele sociale. Într-un apel fără precedent, românii organizează o manifestație pentru democrație pe 26 martie, de ziua lui Călin Georgescu, în București
Mobilizare impresionantă pe rețelele sociale. Într-un apel fără precedent, românii organizează o manifestație pentru democrație pe 26 martie, de ziua lui Călin Georgescu, în București.
Mobilizare maximă pe rețelele sociale. O nouă manifestație se preconizează pentru finalul acestei luni. Românii vor să iasă în stradă pe 26 martie, de ziua lui Călin Georgescu.
"Pe 26 martie, de ziua dlui Călin Georgescu, vreți să ieșim în piață și să îi urăm La mulți ani?", scriu românii, pe rețelele de socializare.
"Pe 26 martie, de ziua dlui Călin Georgescu, vreți să ieșim în piață și să îi urăm La mulți ani?", scriu românii, pe rețelele de socializare.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:16 - Zelenski, mesaj dur pentru Putin după atacurile devastatoare din adâncul Rusiei: „A sosit timpul să punem capăt acestui război” – VIDEO
- 12:11 - Nicolae Voiculeț, apel sfâșietor după explozia din Portul Constanța: „Mi-am strâns copilul în brațe și m-am rugat lui Dumnezeu. Vrem adevăr! Vrem CSAT acum!”
- 11:04 - Captură impresionantă a Poliției Române. 4 kg de cocaină și 26 de kg de canabis, descoperite la un ucrainean
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News














