Dâmbovița. Un bărbat a murit într-o pădure, după ce o bucată de lemn i-a căzut în cap

Dâmbovița. Un bărbat a murit într-o pădure, după ce o bucată de lemn i-a căzut în cap
Tragedie, vineri după-amiază, într-o pădure din județul Dâmbovița. Un bărbat a murit pe loc după ce i-ar fi căzut un lemn în zona capului.
Tragedie, vineri după-amiază, într-o pădure din județul Dâmbovița. Un bărbat a murit pe loc după ce i-ar fi căzut un lemn în zona capului.
La fața locului au ajuns și echipaje medicale, dar totul s-a dovedit a fi în zadar pentru bărbat.
“La data de 16 decembrie a.c., polițiștii din cadrul Poliției Orașului Răcari au intervenit pentru efectuarea de cercetări, ca urmare a unui incident produs în comuna Conțești.
La fața locului, s-a constat faptul că, unui bărbat, în timp ce se afla în pădure, i-ar fi căzut o bucată de lemn în zona capului, acesta decedând”, se arată într-un comunicat IPJ Dâmbovița.
Polițiștii continuă cercetările pentru stabilirea cu exactitate a împrejurărilor producerii evenimentului.
Sursa: Realitatea de Dambovita
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:47 - Tudor Gheorghe, dus cu ambulanța la spital de la un hotel din Iași. Ce a pățit artistul
- 08:39 - Azomureș, blocat de guvernul Bolojan. AUR prezintă planul de repornire a combinatului
- 08:33 - Dumitru Dragomir, dezvăluiri explozive la Culisele Statului Paralel: Dacă eram în locul lui Nicușor Dan, îl puneam premier pe Călin Georgescu – VIDEO
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News














