Advertising
ANM: Cod galben de ceață și polei în 23 județe și Capitală, în următoarele ore

ANM: Cod galben de ceață și polei în 23 județe și Capitală, în următoarele ore
Scris de Realitatea de Dambovita Publicat: 20 dec. 2025, 13:17
Zonele afectate de ceață
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News


























