Advertising
ROMÂN CONDAMNAT LA ÎNCHISOARE ÎN NORVEGIA DUPĂ CE A PRIMIT 61 DE AMENZI RUTIERE ÎN PATRU LUNI
ROMÂN CONDAMNAT LA ÎNCHISOARE ÎN NORVEGIA DUPĂ CE A PRIMIT 61 DE AMENZI RUTIERE ÎN PATRU LUNI
Scris de Realitatea de Dambovita Publicat: 11 mar. 2025, 18:53
Un tânăr român de 20 de ani a fost condamnat la o lună de închisoare în Norvegia după ce a acumulat 61 de amenzi de circulație în doar patru luni.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:49Un elicopter al gigantului saudit Aramco s-a prăbușit la vest de Ormuz. 14 oameni au murit
- 16:33Tragedie aviatică în Franța: 11 persoane au murit după prăbușirea unui avion de mici dimensiuni
- 14:26Marea Neagră a devenit turcoaz. Fenomenul, văzut din spațiu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News

























