Advertising
UN SUBOFIȚER ISU I-A LUAT LA BĂTAIE PE POMPIERII CARE AU VENIT SĂ STINGĂ CASA PE CARE SINGUR A INCENDIAT-O

UN SUBOFIȚER ISU I-A LUAT LA BĂTAIE PE POMPIERII CARE AU VENIT SĂ STINGĂ CASA PE CARE SINGUR A INCENDIAT-O
Scris de Realitatea de Dambovita Publicat: 16 sept. 2025, 08:34
Doi dintre agenți au fost transportați de urgență la Spitalul de Urgență Floreasca
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News


























