Advertising
CAUZA MORȚII CELOR DOI MEDICI REZIDENȚI DIN IAȘI, STABILITĂ DE LEGIȘTI. CE S-A ÎNTÂMPLAT ÎN REALITATE

CAUZA MORȚII CELOR DOI MEDICI REZIDENȚI DIN IAȘI, STABILITĂ DE LEGIȘTI. CE S-A ÎNTÂMPLAT ÎN REALITATE
Scris de Realitatea de Dambovita Publicat: 16 apr. 2025, 18:38
Noi informații ies la iveală în cazul celor doi medici rezidenți care au murit în condiții suspecte, la doar câteva zile distanță.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News


























