Advertising
ROMGAZ A PLĂTIT ANUL TRECUT CĂTRE GUVERN 3,8 MILIARDE LEI

ROMGAZ A PLĂTIT ANUL TRECUT CĂTRE GUVERN 3,8 MILIARDE LEI
Scris de Realitatea de Dambovita Publicat: 30 apr. 2025, 11:32
Redevențele s-au cifrat la 584,5 milioane lei
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:09Trenurile, obligate să meargă mai încet din cauza caniculei din weekend. Vor exista întârzieri uriașe
- 08:40Restricţii de circulaţie, cauzate de caniculă
- 08:12Podul Giurgiu-Ruse, închis temporar sâmbătă după-amiază
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News

























