Advertising
A UCIS-O CU O PRĂJITURĂ: ADOLESCENTĂ DE 17 ANI, OTRĂVITĂ CU ARSENIC DE O RIVALĂ GELOASĂ

A UCIS-O CU O PRĂJITURĂ: ADOLESCENTĂ DE 17 ANI, OTRĂVITĂ CU ARSENIC DE O RIVALĂ GELOASĂ
Scris de Realitatea de Dambovita Publicat: 5 iun. 2025, 19:04
O adolescentă de 17 ani a murit după ce a mâncat o prăjitură trimisă prin curier, însoțită de un bilet romantic pe care scria: „Pentru cea mai frumoasă fată”.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News


























