Adolescent din Găești, salvat de la moarte de familia sa

Adolescent din Găești, salvat de la moarte de familia sa
Un adolescent în vârstă de 18 ani, din orașul Găești, a fost salvat în ultimul moment de la moarte de către familie după ce a fost descoperit în ștreang, la domiciliu.
Un adolescent în vârstă de 18 ani, din orașul Găești, a fost salvat în ultimul moment de la moarte de către familie după ce a fost descoperit în ștreang, la domiciliu.
Găsit mai mult mort decât viu de echipajul de terapie intensivă mobilă, găeșteanul a fost readus la viață, însă transportat în stare gravă la spital. Se pare că tânărul a vrut să-și pună capăt zilelor din cauza unor neînțelegeri cu tatăl său.
Polițiștii ajunși la fața locului au efectuat cercetări pentru a stabili cu exactitate motivul pentru care adolescentul a recurs la gestul extrem.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:16 - Zelenski, mesaj dur pentru Putin după atacurile devastatoare din adâncul Rusiei: „A sosit timpul să punem capăt acestui război” – VIDEO
- 12:11 - Nicolae Voiculeț, apel sfâșietor după explozia din Portul Constanța: „Mi-am strâns copilul în brațe și m-am rugat lui Dumnezeu. Vrem adevăr! Vrem CSAT acum!”
- 11:04 - Captură impresionantă a Poliției Române. 4 kg de cocaină și 26 de kg de canabis, descoperite la un ucrainean
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News














