Alertă în Târgoviște, după o tentativă de suicid!

Alertă în Târgoviște, după o tentativă de suicid!
A fost alertă, sâmbătă de dimineață, pe strada 8 Martie, din municipiul Târgoviște!
A fost alertă, sâmbătă de dimineață, pe strada 8 Martie, din municipiul Târgoviște! Pompierii militari și polițiștii au intervenit de urgență în cazul unei tentative de suicid a unei persoane, potrivit ISU Dâmbovița.
La fața locului, forțele de ordine au reușit pătrunderea în apartament și punerea în siguranță a persoanei, ulterior acesta fiind transportată la spital.
Pentru gestionarea situației au intervenit pompierii Detașamentului Târgoviște, cu o autospecială de intervenție, o autospecială pentru intervenție și salvare de la înălțimi și o ambulanță SMURD. Totodată, s-a solicitat în sprijin o pernă pneumatică de la ISU Ialomița.
Sursa: Realitatea de Dambovita
Citește și:
- 21:30 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: "Este o nedreptate periculoasă, atât CCR, cât și CNA conduc România în locul poporului român!”- președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel
- 21:28 - Kanye West, interzis în Marea Britanie din cauza declarațiilor antisemite. Festivalul Wireless, anulat
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
- 21:02 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: „Un abuz și o nedreptate periculoasă. Ora 20:55, președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel - LIVE TEXT
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News











