Cobia. Urmărit internațional pentru infracțiuni contra proprietății, în Germania
27 aug. 2019, 16:50
Actualizat: 27 aug. 2019, 16:50

Arestat urmarit
Articol scris de Scris de Ene Ionut
Un tânăr de 24 de ani, pe numele căruia autoritățile judiciare germane au emis un mandat european de arestare, a fsot identificat și reținut de polițiștii specializați în investigații criminale.
„La data de 22 august a.c., polițiștii din cadrul Serviciului de Investigații Criminale au identificat un tânăr de 24 de ani, din localitatea Cobia, pe numele căruia autoritățile judiciare din Germania au emis un mandat european de arestare în vederea extrădării”, arată IPJ Dâmbovița.
Acesta este bănuit de comiterea de infracțiuni contra proprietății, fapte săvârșite pe teritoriul Germaniei.
Tânărul a fost reținut pentru 24 de ore, urmând ca pe parcursul acestei zile să fie prezentat Curții de Apel Ploiești pentru a se dispune.
Dacă ţi-a plăcut articolul, urmăreşte REALITATEADEDAMBOVITA.NET pe FACEBOOK
Citește și:
- 21:30 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: "Este o nedreptate periculoasă, atât CCR, cât și CNA conduc România în locul poporului român!”- președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel
- 21:28 - Kanye West, interzis în Marea Britanie din cauza declarațiilor antisemite. Festivalul Wireless, anulat
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
- 21:02 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: „Un abuz și o nedreptate periculoasă. Ora 20:55, președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel - LIVE TEXT
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News











