Dâmbovița. Două persoane s-au răsturnat cu mașina, după ce şoferul a pierdut controlul direcției de deplasare

Dâmbovița. Două persoane s-au răsturnat cu mașina, după ce şoferul a pierdut controlul direcției de deplasare
Două persoane au scăpat cu viață, duminică seara, după ce mașina în care se aflau s-a răsturnat, părăsind partea carosabilă.
Două persoane au scăpat cu viață, duminică seara, după ce mașina în care se aflau s-a răsturnat, părăsind partea carosabilă.
Accidentul rutier s-a produs pe raza satului Broșteni, comuna Vișina, după ce șoferul a pierdut controlul volanului și al direcției de deplasare.
“La locul evenimentului a fost găsit un autoturism răsturnat, cu două persoane rănire, conștiente”, a transmis ISU Dâmbovița.
Zona accidentului a fost asigurată de pompierii Gărzii Vișina, care au intervenit cu o autospecială de stingere cu apă și spumă și un echipaj SMURD. Tot acolo a ajuns și un echipaj SAJ.
Polițiștii au efectuat cercetări pentru a stabili cu exactitate împrejurările nefericitului eveniment rutier.
Sursa: Realitatea de Dambovita
Citește și:
- 21:30 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: "Este o nedreptate periculoasă, atât CCR, cât și CNA conduc România în locul poporului român!”- președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel
- 21:28 - Kanye West, interzis în Marea Britanie din cauza declarațiilor antisemite. Festivalul Wireless, anulat
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
- 21:02 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: „Un abuz și o nedreptate periculoasă. Ora 20:55, președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel - LIVE TEXT
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News











