Dâmbovițeanul acuzat de viol, care ar fi provocat o tragedie cu doi morţi, a vorbit cu mama victimei chiar înainte de impact

Dâmbovițeanul acuzat de viol, care ar fi provocat o tragedie cu doi morţi, a vorbit cu mama victimei chiar înainte de impact
Bărbatul de 43 de ani din Dâmbovița, acuzat de viol, care ar fi provocat tragicul
Bărbatul de 43 de ani din Dâmbovița, acuzat de viol, care ar fi provocat tragicul accident de la Poienarii Burchii, ar fi vorbit cu mama victimei sale, o copilă de 13 ani din Ploiești, chiar înainte de impact.
Din discuția prezentată de Realitatea.net, femeia ar fi încercat să-l convingă să discute cu autoritățile și să facă un test cu detectorul de minciuni:
"Bărbat: Îmi pare rău că s-a ajuns aici. Îmi pare rău de copilul tău. Și eu în situația ta la fel procedam. Chiar îmi pare rău dar nu mai contează. Aveți grijă de voi și bucurați-vă de ce aveți.
Mama victimei: Dacă nu te-ai culcat cu ea de ce recurgi la gestul ăsta? Mergem la detector.
Bărbat: Merg cu mare drag, dar nu cred că mai am ocazia, îmi pare rău.
Mama victimei: De ce nu ai merge? Ai ocazia acum. Dacă îți iubești familia și copiii mergi.
Bărbat: Am vorbit cu un avocat și mi-a spus că deflorarea se face din mai multe cazuri, nu doar prin contact. M-am panicat și am comis-o. Nu am cum să ajung că sunt departe. Îmi pare rău că las în urmă așa impresie.
Mama fetei violate: Ești un laș.
Bărbat: Deja simt efectul *** și nu cred că mai am mult. Chiar îmi pare rău. Mi-am distrus familia, rudele și las o impresie proastă în urma mea".
Șoferul de 43 de ani era căutat de Poliție. Oamenii aflaseră că acesta ar fi în comuna Poienarii Burchii, dar nu reușiseră încă să-l găsească.
Din datele furnizate de IJP Prahova, după primele cercetări la fața locului, rezulta că bărbatul ar fi intrat pe contrasens, unde mașina sa a lovit în plin au autoturism condus de un tânăr de 23 de ani, care de asemenea a murit pe loc.
Sursa: Realitatea de Dambovita
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:07 - Secția de Pediatrie a spitalului din Mangalia, ÎNCHISĂ după ce singurul medic și‑a luat concediu prelungit. Părinții revoltați cer găsirea unei soluții
- 19:35 - Ministrul Sănătății, după moartea la școală a adolescentului din Bacău: „Nu apăr pe nimeni. Posibile greșeli, dacă s-a greșit vor fi sancțiuni”
- 18:47 - Scandal uriaș la AJVPS Vâlcea. Acuzații de abuzuri, intimidări, braconaj, sclavagism și afaceri cu hrana animalelor - DOCUMENTE
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News














