Advertising
Și-a pus ștreangul de gât în Săptămâna Mare
24 apr. 2019, 17:06

spanzurat
Articol scris de Scris de Ene Ionut

Un bărbat de 71 de ani din Dâmboviţa, care aflase că suferă de o boală gravă, în stadiu terminal, a ales să-şi pună capăt zilelor. Apropiaţii regretă enorm moartea lui, mai ales că era cunoscut drept un om harnic şi credincios.Bărbatul era căsătorit şi avea trei copii, două fete şi un băiat. În ultima perioadă a stat mai mult prin spitale, dar de curând fusese externat şi se întorsese acasă. Deşi familia ştia că omul fusese diagnosticat cu o boală gravă, nimeni nu se aştepta la un gest extrem.Vestea morţii omului i-a întristat pe vecini şi apropiaţi.O anchetă a fost deschisă în acest caz. Poliţiştii spun însă că nu au dubii şi că toate indiciile arată un gest extrem.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:56 - Cutremur în România marți, 9 iunie. Unde s-a produs seismul și ce magnitudine a avut
- 08:46 - Grevă japoneză în sănătate. Sindicaliștii Sanitas amenință cu greva generală
- 08:43 - Angajații de la Ministerul Investițiilor se tem să mai protesteze
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News














