Advertising
ZID PRĂBUȘIT LA METROU DUPĂ PLOILE TORENȚIALE. STAȚIA PIAȚA SUDULUI, AFECTATĂ DE INFILTRAȚII

ZID PRĂBUȘIT LA METROU DUPĂ PLOILE TORENȚIALE. STAȚIA PIAȚA SUDULUI, AFECTATĂ DE INFILTRAȚII
Scris de Realitatea de Dambovita Publicat: 13 iun. 2025, 19:32
Stația Piața Sudului de pe Magistrala 2 a metroului bucureștean a fost serios afectată în urma ploilor torențiale de luni, 9 iunie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News


























