Tragedie într-o comună din județul Dâmbovița. Un bărbat s-a sinucis
30 iul. 2020, 14:21
Actualizat: 30 iul. 2020, 14:21

Tragedie într-o comună din județul Dâmbovița. Un bărbat s-a sinucis
Articol scris de Scris de Realitatea de Dambovita
Tragedie într-o comună din județul Dâmbovița! Un bărbat de 45 de ani, din localitatea Valea Mare și-a pus capăt zilelor, într-un gest c are a lăsat în urmă multe traume.
Tragedie într-o comună din județul Dâmbovița! Un bărbat de 45 de ani, din localitatea Valea Mare și-a pus capăt zilelor, într-un gest care a lăsat în urmă multe traume.
Vecinii spun ca acesta era mai depresiv, mai ales după ce, în urmă cu 7 luni, s-a despărțit de soție.
Bărbatul s-a spânzurat în podul casei, cel mai probabil, seara trecută. Cadavrul acestuia fost găsit de rude, care au chemat imediat ambulanța, însă, din nefericire, nu s-a mai putut face nimic, medicii constatând decesul.
Citește și:
- 21:28 - Kanye West, interzis în Marea Britanie din cauza declarațiilor antisemite. Festivalul Wireless, anulat
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
- 21:02 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: „Un abuz și o nedreptate periculoasă. Ora 20:55, președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel - LIVE TEXT
- 20:11 - George Simion, mesaj de forță de la tribuna Parlamentului: „Voi, puterea, ați închis Realitatea Plus”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News











