Dâmboviţa. Accident violent pe DJ 720, la Răzvad. O persoană a rămas încarcerată
27 dec. 2022, 10:05
Actualizat: 27 dec. 2022, 10:05

Dâmboviţa. Accident violent pe DJ 720, la Răzvad. O persoană a rămas încarcerată
Articol scris de Scris de Petcu Marcela
Un accident violent a avut loc, luni seara, pe Drumul Județean 720, la ieșirea din localitatea Răzvad spre comuna Gura Ocniței.
Un accident violent a avut loc, luni seara, pe Drumul Județean 720, la ieșirea din localitatea Răzvad spre comuna Gura Ocniței.
Potrivit unui comunicat ISU Dâmbovița, la locul accidentului a fost găsită o persoană încarcerată, conștientă. Victima a fost scoasă din mașină în siguranță și predată conștientă echipajului medical SAJ Dâmbovița.
Zona accidentului a fost asigurată de pompierii Detașamentului Moreni, care au acționat cu o autospecială de intervenție și un echipaj SMURD.
Pompierii militari au asigurat și măsurile de prevenire a incendiilor la locul accidentului.
Sursa: Realitatea de Dambovita
Citește și:
- 21:30 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: "Este o nedreptate periculoasă, atât CCR, cât și CNA conduc România în locul poporului român!”- președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel
- 21:28 - Kanye West, interzis în Marea Britanie din cauza declarațiilor antisemite. Festivalul Wireless, anulat
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
- 21:02 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: „Un abuz și o nedreptate periculoasă. Ora 20:55, președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel - LIVE TEXT
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News











