Un bărbat din Dâmbovița și-a prins piciorul într-un utilaj agricol
29 apr. 2021, 18:57
Actualizat: 29 apr. 2021, 18:57

Un bărbat din Dâmbovița și-a prins piciorul într-un utilaj agricol
Articol scris de Scris de Petcu Marcela
Un bărbat în vârstă de 34 de ani, din Ragu, comuna Uliești, a ajuns de urgență la spital, după ce a suferit un accident grav în timp ce se afla la câmp.
Un bărbat în vârstă de 34 de ani, din Ragu, comuna Uliești, a ajuns de urgență la spital, după ce a suferit un accident grav în timp ce se afla la câmp.
El împrăștia îngrășământ atunci când și-a prins piciorul într-un utilaj agricol.
Bărbatul a pierdut mult sânge și a fost transportat la un spital din București.
Anchetatorii încearcă să afle acum împrejurările producerii incidentului.
Sursa: Realitatea de Dambovita
Citește și:
- 21:30 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: "Este o nedreptate periculoasă, atât CCR, cât și CNA conduc România în locul poporului român!”- președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel
- 21:28 - Kanye West, interzis în Marea Britanie din cauza declarațiilor antisemite. Festivalul Wireless, anulat
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
- 21:02 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: „Un abuz și o nedreptate periculoasă. Ora 20:55, președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel - LIVE TEXT
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News











