Advertising
GEORGE SIMION, MESAJ DE FORȚĂ ÎN FAȚA ROMÂNILOR, LA MADRID: NU NE-AM VÂNDUT, AM DUS O LUPTĂ CORECTĂ

GEORGE SIMION, MESAJ DE FORȚĂ ÎN FAȚA ROMÂNILOR, LA MADRID: NU NE-AM VÂNDUT, AM DUS O LUPTĂ CORECTĂ
Scris de Realitatea de Dambovita Publicat: 1 iun. 2025, 15:38
"Sa continuam sa fim uniti. Nu am pierdut razboiul"
Citește și
- 22:08Tupeul partidului cu 12%. USR vrea să-și numească premier
- 22:07Anca Alexandrescu: ”Eu nu vreau să mai girez pe nimeni care face doar marketing politic, iar în spate este la fel ca ceilalți”
- 21:29Nicușor Dan, despre imaginile în care apare alături de șeful SPP, Lucian Pahonțu:”Am fost să mănânc. Întreaga echipă de securitate a fost cu mine”
- 19:14Nicușor Dan vrea guvern nou până marți, când începe vacanța parlamentară: Aștept ca partidele să vină mâine cu soluții
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News


























