Dâmboviţa. Un bărbat din Târgoviște căutat după ce a a furat două telefoane și 300 de lei dintr-un magazin

Dâmboviţa. Un bărbat din Târgoviște căutat după ce a a furat două telefoane și 300 de lei dintr-un magazin
Un bărbat din Târgoviște este căutat de oamenii legii după ce furat două telefoane și suma de 300 de lei dintr-un magazin de pe raza municipiului.
Un bărbat din Târgoviște este căutat de oamenii legii după ce furat două telefoane și suma de 300 de lei dintr-un magazin de pe raza municipiului.
Se pare că, toată operațiunea de furt a bărbatului a fost surprinsă pe camerele de supraveghere. În imagini se observă cum hoțul profită de absenţa vânzătoarei, merge către tejghea, se asigură că nu-l vede nimeni şi într-o fracţiune de secundă sustrage telefoanele şi banii, iar mai apoi pleacă.
În acest caz, polițiștii au deschis un dosar penal. Oamenii legii sunt deja pe urmele hoțului, fiind o chestiune de timp fără la prinderea acestuia.
Sursa: Realitatea de Dambovita
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:16 - Zelenski, mesaj dur pentru Putin după atacurile devastatoare din adâncul Rusiei: „A sosit timpul să punem capăt acestui război” – VIDEO
- 12:11 - Nicolae Voiculeț, apel sfâșietor după explozia din Portul Constanța: „Mi-am strâns copilul în brațe și m-am rugat lui Dumnezeu. Vrem adevăr! Vrem CSAT acum!”
- 11:04 - Captură impresionantă a Poliției Române. 4 kg de cocaină și 26 de kg de canabis, descoperite la un ucrainean
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News














