Advertising
Tânăr de 19 ani, găsit spânzurat în propria casă
30 sept. 2019, 09:02

spanzurat
Articol scris de Scris de Marin Horia
Tragedie la Miulești, în județul Dâmbovița. Un tânăr de doar 19 ani a fost găsit spânzurat în propria casă.

Tragedia a fost descoperită în nopatea de 29-30 septembrie. Tânărul de doar 19 ani a fost găsit spânzurat chiar de fratele său. Acesta a alarmat pe toată lumea și a fost solicitată intervenția de urgență a celor de la Ambulanță. Din nefericire medicii de la SAJ Dâmbovița, sosiți la fața locului, nu au mai putut decât să constate decesul.
Nu a fost găsit niciun bilet de adio sau alt indiciu care să arate de ce a recurs la acest gest, tânărul din Miulești.
Corpul neînsuflețit a fost preluat de Serviciul de Medicină Legală (SML), pentru efectuarea necropsiei.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:06 - Zi decisivă pentru Călin Georgescu: începe judecata pe fond în primul său dosar penal
- 21:31 - Decizie fără precedent în Ungaria! Deputații și-au tăiat salariile cu 40%, iar votul a fost unanim
- 20:16 - Christian Eriksen a luat o decizie după noul incident care a șocat lumea fotbalului: „Mă concentrez pe familie și recuperare”
Urmărește știrile Realitatea de Dambovita și pe Google News














